Golden Ink Group cover
Golden Ink Group logo

Golden Ink Group

claimed-flag
Medellín, Colombia
Officieel TikTok LIVE-bureau voor Latijns-Amerika en de VS
Golden Ink Group is een bureau voor livestreammakers dat in 2021 in Medellín, Colombia, werd opgericht door Dante Aguilar. Het heette vroeger Golden Agency Ink en is in de Verenigde Staten actief als Golden House Ink LLC. Het is een officieel bureau van TikTok LIVE, Bigo Live, Alii en Clapper. Het ondersteunt makers bij solo-LIVE’s en LIVE’s met meerdere gasten, met een eigen manager voor elke maker en 24/7 ondersteuning in het Engels en Spaans. Het netwerk telt meer dan 3.500 makers en heeft meer dan 950 miljoen diamanten gegenereerd. Het staat al twee jaar op rij in de Top 10 van de Gold-categorie van TikTok LIVE Fest: in 2024 op plaats 3 in Latijns-Amerika op basis van groei en op plaats 7 in Latijns-Amerika, en in 2025 op plaats 9 in de Verenigde Staten. Tijdens TikTok LIVE Fest Global 2024 was het het enige Latijns-Amerikaanse bureau met een winnende maker. Deelname is gratis en zonder verplichtingen, en het platform betaalt makers rechtstreeks: het geld loopt nooit via het bureau. Het werkt uitsluitend met makers die in Latijns-Amerika of de Verenigde Staten wonen. Daarnaast brengt het livestreamplatforms en merken in contact met de makers in zijn netwerk.
35 mensen in hun team
Spreekt Spaans, Engels
Sortlist lid sinds 2026
Opgericht in 2021
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

1 diensten aangeboden door Golden Ink Group

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    La mejor agencia de TikTok Live LATAM y EEUU

    Meer informatie over Community Management

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag Golden Ink Group om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

35 leden in Golden Ink Group's team

Neem gemakkelijk contact op met Golden Ink Group's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor Golden Ink Group

Gewerkt met Golden Ink Group?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van Golden Ink Group

Details


  • HoofdkantoorAvenida 80 #49a-148, Medellín, Medellin, Antioquia, Colombia