Te Veo Online cover
Te Veo Online logo

Te Veo Online

claimed-flag
Madrid, Spanje
Webdesign en SEO/GEO om van je website een kanaal voor leadgeneratie te maken
Bij Te Veo Online creëren, verbeteren en positioneren we weboplossingen voor bedrijven die duidelijker moeten uitleggen wat ze doen, vertrouwen willen wekken en zakelijke kansen willen genereren. Elk project begint met inzicht in het bedrijf en verbindt strategie, design, ontwikkeling, SEO/GEO en meting door middel van een gecoördineerde aanpak gedurende het hele proces.
6 mensen in hun team
Spreekt Spaans
11 projecten in hun portfolio
Werkt op afstand over de hele wereld
Sortlist lid sinds 2021
Opgericht in 2012
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

2 diensten aangeboden door Te Veo Online

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    Creación y rediseño de soluciones web para empresas que necesitan explicar mejor sus servicios, transmitir confianza y facilitar el contacto. Desarrollamos webs corporativas en WordPress, tiendas online WooCommerce y proyectos a medida, conectando estructura, contenidos, experiencia de usuario, SEO/GEO, rendimiento y medición desde el planteamiento. Cada proyecto se define según los objetivos y necesidades de la empresa. También ofrecemos mantenimiento, soporte y evolución después de la publicación.
    Skills in Website Creatie (20)
    Website CreatiePrototype OntwikkelingResponsive DesignWeb PrototypingWebsite OntwikkelingWebsite HerontwerpWordPressWordpress Plugin DevelopmentWordPress WebdesignWordPress Design+10
    Projecten in Website Creatie (8)
    Klanten in Website Creatie (4)
    A Fondo ArteKunst & Ambacht
    Ceannum - Kern PharmaFarmaceuten & Biotech
    Oxicol - Kern PharmaFarmaceuten & Biotech
    PatinirE-commerce

    Meer informatie over Website Creatie


  • Beschrijving
    Consultoría, auditoría e implementación SEO/GEO para empresas que necesitan saber qué mejorar y en qué orden. Analizamos datos, arquitectura, contenidos, SEO técnico, enlazado interno, medición y visibilidad en buscadores y entornos de inteligencia artificial. El trabajo se traduce en prioridades y acciones concretas vinculadas a las URLs afectadas. La implementación puede asumirla Te Veo Online, el equipo del cliente o plantearse de forma conjunta.
    Skills in SEO (12)
    Local SEOSEO inhoud creërenE-Commerce SEOSEO Mobiele OptimalisatieOnPage SEOSEO AuditSEO BacklinkingTech SEOLinkbuildingSEO Strategie+2
    Projecten in SEO (8)
    Klanten in SEO (4)
    HyperfakeAnderen
    A Fondo ArteKunst & Ambacht
    Ceannum - Kern PharmaFarmaceuten & Biotech
    Oxicol - Kern PharmaFarmaceuten & Biotech

    Meer informatie over SEO

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag Te Veo Online om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

6 leden in Te Veo Online's team

VerhaalTe Veo Online nace en Madrid en 2012 para ayudar a empresas a convertir su web en una herramienta útil de negocio. Cada proyecto mantiene una dirección directa y coordinada que conecta estrategia, diseño, desarrollo y SEO/GEO, incorporando los perfiles adecuados según sus necesidades.
Neem gemakkelijk contact op met Te Veo Online's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor Te Veo Online

Gewerkt met Te Veo Online?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van Te Veo Online

Details


  • HoofdkantoorCalle Mozart, 46, Madrid