ACE Capitol cover
ACE Capitol logo

ACE Capitol

claimed-flag
Noida, India
Een kosmopolitisch centrum van excellentie
ACE Capitol is een hoogwaardige commerciële kantoorontwikkeling in Sector 132, Noida, met moderne kantoorruimtes voor bedrijven die op zoek zijn naar een verfijnde, technologisch geavanceerde en duurzame zakelijke werkomgeving. De ontwikkeling combineert eigentijdse architectuur, geavanceerde gebouwinfrastructuur, zakelijke voorzieningen, parkeergelegenheid, horecafaciliteiten, wellness en faciliteiten die gericht zijn op de gemeenschap.
50 mensen in hun team
Spreekt Engels
Sortlist lid sinds 2026
Opgericht in 2010
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

1 diensten aangeboden door ACE Capitol

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.


    Meer informatie over Public Relations (PR)

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag ACE Capitol om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

50 leden in ACE Capitol's team

Neem gemakkelijk contact op met ACE Capitol's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor ACE Capitol

Gewerkt met ACE Capitol?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van ACE Capitol

Details


  • HoofdkantoorNoida Expressway, Block B, Sector 132, Noida, Uttar Pradesh 201304, India