The CB Customs cover
The CB Customs logo

The CB Customs

claimed-flag
Amsterdam, Nederland
Van idee naar object — wij ontwerpen en maken het.
Carter Design Studio is een studio voor industrieel ontwerp en fabricage, gevestigd in Amsterdam. We begeleiden producten van eerste schets tot werkend prototype of kleine serie, met onze eigen werkplaats voor metaalbewerking, lassen en assemblage. Onze achtergrond combineert industrieel ontwerp (TU Delft, Coventry University) met praktische ervaring in fabricage. We ontwerpen niet alleen, we maken het ook. We werken met staal, roestvrij staal en aluminium en hebben ervaring met mobiliteit, interieur en de ontwikkeling van maatwerkproducten. Typische projecten zijn een startup die een fysiek product ontwikkelt en test, een bedrijf dat een op maat gemaakt onderdeel nodig heeft, of een ontwerper die ondersteuning zoekt bij de fabricage. Waar nodig werken we met een NDA en volgen we een gestructureerd proces van briefing tot levering. Gevestigd nabij Amsterdam en beschikbaar voor projecten in heel Nederland.
2 mensen in hun team
Spreekt Engels, Nederlands
Sortlist lid sinds 2026
Opgericht in 2020
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

3 diensten aangeboden door The CB Customs

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    Wij leveren 3D-CAD ontwerp en technische tekeningen voor producten in metaal en aluminium. Van conceptschets tot productierijp model, inclusief maatvoering, materiaalkeuze en constructie-advies. Geschikt voor prototypes, maatwerk onderdelen en kleine series.

    Meer informatie over 3D


  • Beschrijving
    Wij begeleiden het volledige ontwerptraject van idee tot werkend concept: gebruiksanalyse, vormgeving, technische uitwerking en voorbereiding voor productie of prototype. Specialisatie in industriële producten, mobility en gebouwde omgeving. Achtergrond TU Delft en Coventry University.

    Meer informatie over Ontwerp


  • Beschrijving
    Wij ondersteunen bedrijven en ondernemers bij het ontwikkelen van nieuwe fysieke producten, van eerste idee tot gevalideerd prototype. Dat betekent meedenken over concept en haalbaarheid, technische uitwerking in CAD, materiaalkeuze en constructie, en uiteindelijk het bouwen en testen van een eerste exemplaar in onze eigen werkplaats. Geschikt voor hardware startups, scale-ups met een nieuw productidee, of gevestigde bedrijven die iets nieuws willen ontwikkelen buiten hun eigen organisatie om.
    Skills in Innovatie (8)
    InnovatieConceptueel OntwerpInterieur OntwerpIndustrieel OntwerpProduct OntwerpTechnisch OntwerpDesign InnovatieProduct Ontwikkeling

    Meer informatie over Innovatie

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag The CB Customs om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

2 leden in The CB Customs's team

Neem gemakkelijk contact op met The CB Customs's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor The CB Customs

Gewerkt met The CB Customs?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van The CB Customs

Details


  • HoofdkantoorWaterlooplein 275, Amsterdam, Nederland