Kreatx sh.p.k cover
Kreatx sh.p.k logo

Kreatx sh.p.k

Tirana, Albanië
Kreatx is een softwareontwikkelingsbedrijf in Albanië. bedrijfssoftwareontwikkeling Albanië Tirana, snelle applicatieontwikkeling Albanië
30 mensen in hun team
Spreekt Engels
Sortlist lid sinds 2022
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven
Dit profiel wordt niet beheerd door de eigenaar van het bureau. Ben jij de eigenaar? Dit bureau claimen


Diensten

7 diensten aangeboden door Kreatx sh.p.k

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    E-commerce
    Skills in E-commerce (2)
    Electronic commerceE-commerce

    Meer informatie over E-commerce


  • Beschrijving
    Web Application
    Skills in Web Applicatie (8)
    C#JavaPHPWordPressZendSoftware EngineeringWebsite DesignWeb Applicatie

    Meer informatie over Web Applicatie


  • Beschrijving
    Data Consulting
    Skills in Data Consulting (2)
    CRM ConsultingERP Advies

    Meer informatie over Data Consulting


  • Beschrijving
    Mobile App
    Skills in Mobile App (3)
    .NETHybriede Mobiele App OntwikkelingMobiele Application Development

    Meer informatie over Mobile App


  • Beschrijving
    Public Relations (PR)
    Skills in Public Relations (PR) (1)
    Adviesbureaus voor Communicatie en Reclame

    Meer informatie over Public Relations (PR)


  • Beschrijving
    Copywriting
    Skills in Copywriting (2)
    tekstschrijvenSEO Backlinking

    Meer informatie over Copywriting


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.


    Meer informatie over Software Ontwikkeling

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag Kreatx sh.p.k om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

30 leden in Kreatx sh.p.k's team

Neem gemakkelijk contact op met Kreatx sh.p.k's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor Kreatx sh.p.k

Gewerkt met Kreatx sh.p.k?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van Kreatx sh.p.k

Details


  • HoofdkantoorTirana, Albania